Подання
Вимоги до подання
Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.-
Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів (або у коментарях для редактора нижче дані необхідні пояснення).
- Файл подання є документом у форматі Microsoft Word або RTF
-
Інтернет-посилання у тексті супроводжуються повними коректними адресами URL.
Статті мають УДК та JEL коди.
Для самостійного визначення JEL-коду можна скористатись такими посиланнями: JEL Codes Guide (на сайті АЕА) – http://www.aeaweb.org/jel/guide/jel.php.
Довідково: JEL classіfіcatіon – це класифікація найбільш визнаних робіт в галузі економічних наук. Створена згідно з Journal of Economic Literature (JEL) Американської
Економічної Асоціації (AEA). - Текст набраний 14-м розміром кеглю з одинарним міжрядковим інтервалом; авторські акценти виділені курсивом, а не підкресленням (всюди, крім адрес URL); всі ілюстрації, графіки та таблиці розміщені безпосередньо у тексті, там, де вони повинні бути за змістом (а не у кінці документу).
-
Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів розділу "Про журнал".
Оформлення тексту статті ДСТУ 3008:2015.
Література подається двома списками. Перший оформлюється згідно з ДСТУ 8302:2015, другий – згідно з IEEE Citation Reference. У другому списку назви статей і книг перекладаються англійською мовою (якщо оригінал в кириличному написанні); прізвища авторів, назви журналів і видавництв подаються в транслітерації.
Транслітерувати власні назви, прізвища та імена варто згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2010 р. № 55 «Про впорядкування транслітерації українського алфавіту латиницею» (http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/55-2010-п ).
Правила транслітерації російського алфавіту латиницею
для підготовки публікацій варто
використовувати систему Держдепартаменту США (BSI).При посиланні на україно- та російськомовні джерела в кінці в дужках англійською вказується мова оригіналу.
Посилань на роботи авторів статті (самоцитування) має бути не більше ніж 30% від загальної кількості джерел у списку.
- Якщо матеріал подається у рецензований розділ журналу, при оформленні файлу подання були виконані інструкції щодо Гарантій сліпого рецензування.
-
Стаття обов'язково має містити такі елементи:
-
Строки подання:
Статті редакцією приймаються з 01 вересня по 01 березня кожного року за умови повної відповідності встановленим вимогам.
-
Оплата:
Збірник наукових праць дотримується політики Free of charge
Журнал не взимает плату за публикацию. Для кожного автора публікація є безплатною.
После публикации все статьи доступны на веб-сайте журнала бесплатно в формате .pdf.
- ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ REFERENCES: Для транслітерації української кирилиці користайтеся сайтом . Для транслітерації російської кирилиці скористайтеся сайтом. Детально ТУТ.
- Стаття не містит плагіату
Менеджмент
Публікуються статті з теорії та практики менеджменту (спеціальність 075)
Економіка
Публікуються статті з проблем економіки (спеціальність 051)
Положення про авторські права
Авторські права належать авторам статей.
Збірник наукових праць дотримується ліцензійних вимог CC BY (детальніше: https://creativecommons.org/licenses/).
Подаючи статті до збірника автори погоджуються на ці ліцензійні умови.